Trečiadienis , 5 spalio 2022
Pagrindinis / Verslas / Kada verta gamintis vestuvinius žiedus?

Kada verta gamintis vestuvinius žiedus?

Juvelyrikos parduotuvėse vestuvinių žiedų pasirinkimas didelis, tačiau jaunavedžiai mėgsta žiedus užsisakyti pagal individualų užsakymą. Žiedus verta gamintis tuomet, jeigu reikalingi nestandartinio dydžio žiedai arba norima žieduose perteikti tam tikrą žinutę. Gaminant  žiedus individualiai, tiksliai išmatuojami jų dydžiai ir pritaikomi jūsų pirštams. Individualiai gaminamų žiedų storis ir plotis bus pritaikytas pagal jūsų pageidavimus, dažnai gamintis žiedus paskatina turimi seni aukso dirbiniai, šiuo atveju gamintis žiedus  tikrai apsimoka, nes taip galima sutaupyti ir turėti išskirtinio dizaino žiedus. Populiaru atnaujinti vestuvių įžadus, o šia proga dažnai poros atnaujina ir žiedus, senieji vestuviniai žiedai panaudojami naujų žiedų gamybai į kuriuos galima įdėti tam tikros simbolikos, pavyzdžui, vaikų vardus ar jų gimimo datas, inkrustuojami akmenys.

Juvelyriniai gaminiai

Juvelyriniai gaminiai gaminami iš trauriųjų metalų ir brangakmenių, naudojami taurieji metalai: auksas, platina, sidabras, paladis. Spalvotieji metalai: aliuminis, cinkas, nikelis. Vestuvinių žiedų gamybai dažniausiai naudojamas auksas, ryškiai geltonos, rausvos, baltos spalvos. Naudojami aukso lydiniai su kitais metalais- tai sidabru, variu, nikeliu, platina. Sidabras taurusis metalas: plastiškas, kalus, geriausiai iš visų metalų praleidžia ellektros srovę, antibaklterinis, juvelyrinių gaminių gamybai naudojami sidabro lydiniai su variu. Platinos svarbiausios savybės: mažai blizga, labai kietas metalas, išvaizda primena nerūdijantį plieną. Brangakmeniai tai gamtoje randami mineralai, jie skirstomi į bespalvius, spalvotus, dažytus  ir aibuliuojančius, o šviesai  skverbiantis per mineralą gaunami įvairūs optiniai efektai.

Vestuviniai žiedai

Vestuviniai žiedai- santuokos bei priesaikos simboliai. Vestuviniai žiedai gaminami iš balto, geltono, raudono, šampaninės spalvos aukso, didžiausią paklausą turi klasikiniai  gaubti, galima rinktis modernius tiesius ar stipriai užapvalintus, jie gali būti blizgūs, matiniai ar faktūriniai, puošti graviūromis ar deimantais. Vestuviniai žiedai bus mūvimi kasdien, todėl ypatingai svarbu, kad jie būtų ne tik gražūs, bet ir patvarūs, patogūs. Vestuviniai žiedai gali būti gaminami kiekvienam klientui individualiai, būsimieji jaunavedžiai išsirenka norimą modelį, gali jį koreguoti, pasirinkti aukso spalvą bei brangiuosius metalus.

Taip pat skaitykite

Netradicinėms vestuvėms skirti išskirtiniai vestuviniai žiedai

Šiais laikais vestuvės tampa aktualios visais metų laikais. Jau nieko nebestebina gaunami vestuvių, kurios vyksta ...