Trečiadienis , 5 spalio 2022
Pagrindinis / Verslas / Keltai ir keltų grafikai krovininiam transportui

Keltai ir keltų grafikai krovininiam transportui

Kuriant verslą į galimybes visada reikia žvelgti plačiau. Kuriant produktą ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkai, kyla klausimų, kokį transportavimo būdą rinktis – krovinių gabenimą jūra, oro ar kelių transportą? Kiekvienas būdas turi savo privalumų ir trūkumų. Prieš priimant sprendimą, derėtų žinoti pagrindinius gabenimo jūra privalumus.

Kaina

Krovinių gabenimas keltais trunka ilgiau, tačiau palyginus su kitomis transportavimo rūšimis šis būdas yra neabejotinai pigiausias. Jūrų transportas paprastai yra keturis – šešis kartus pigesnis, nei produktų gabenimas oru. Kelte yra daug vietos, todėl vienu metu galima gabenti daug sunkių krovinių.

Naudingumas aplinkai

Prekių pervežimas jūrų transportu yra ekologiškas gabenimo būdas. Krovininiai lėktuvai daro nepamainomą žalą aplinkai, nes jie į atmosferą išleidžia daug anglies dioksido. Lėktuvų dėka besiformuojantys debesys gali prisidėti prie globalinio atšilimo.

Didelis privalumas yra tas, kad kuo daugiau žmonių ir verslininkų atsigręžia į gamtos tausojimą ir pripažįsta ekologijos naudą. Priklausomai nuo verslo pobūdžio ir klientų, gali būti naudinga reklamuoti savo gaminį, kaip žalią, ekologišką bei tausojantį gamtą.

Lankstūs keltų grafikai bei palyginti labai pigūs bilietai

Keltų bilietus bei grafikus patogiai, bet kuriuo paros metu galima peržiūrėti ir išsirinkti keltų oficialiose internetinėse svetainėse. Kadangi prekybos tinklas, o taip pat ir tarptautiniai pervežimai tarp Lietuvos ir kitų įvairių užsienio šalių sparčiai plečiasi, keltų grafikai į įvairias užsienio šalis yra tikrai dažni.

Patogumas

Jei yra eksportuojamas arba importuojamas nedidelis kiekis, pavyzdžiui, gurmaniško maisto produkto arba kelios smulkios prekės, tokiu atveju gali neprireikti daug vietos produktui gabenti. Krovinių gabenimo keltais metu galima bendrinti savo krovinį su kitais, taip taupant vietą. Dar vienas privalumas yra tas, jog jūrų transportu taip pat galima gabenti labai sunkius krovinius.

Taip pat skaitykite

Netradicinėms vestuvėms skirti išskirtiniai vestuviniai žiedai

Šiais laikais vestuvės tampa aktualios visais metų laikais. Jau nieko nebestebina gaunami vestuvių, kurios vyksta ...