Šeštadienis , 20 balandžio 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Kaip sukurti į SPA panašų vonios kambarį?

Kaip sukurti į SPA panašų vonios kambarį?

Kiekvienas kambarys namuose yra svarbus ir kiekvienas atlieka konkrečias funkcijas, kurios mums padeda gyventi ne tik patogiau, tačiau taip pat ir sveikiau, žvaliau, laimingiau. Viena svarbiausių patalpų namuose yra vonios kambarys, kuriame kasdien atliekame ne tik higienos, tačiau taip pat ir poilsio ritualus. 

Daugelis žmonių nori, kad jų vonios kambarys būtų tarsi erdvė SPA ritualams. Tačiau ar tai yra įmanoma? Ypač, kai biudžetas yra ribotas, o patalpa nėra didelė? ADMA, UAB prekybos vietoje rasite viską, ko reikia, kad vonios kambarys būtų tarsi nuosavas SPA salonas namuose.

Zonų kūrimas

Pirmiausia siūlome nuspręsti dėl zonų komponavimo erdvėje. Apskritai tai yra svarbu įrengiant bet kokius kambarius. Suskirstykite patalpą zonomis – kurioje kiekviena atlieka tam tikrą funkciją. Štai vonios kambaryje viena zona turi būti skirta maudynėms, kita – ramiam poilsiui (joje gali būti derinamas nedidelis sėdimasis baldas), trečia – grožio ritualams. Kuo patalpa bus didesnė – tuo daugiau zonų galima sukomponuoti. Jeigu kambarys yra mažas – gali tekti atsisakyti vienos arba kitos zonos. Tuomet reikia prioriteto tvarka palikti tas, kurios būtinos.

Jauki aplinka

Nors vonios kambaryje kasdien praleidžiame kelias dešimtis minučių, tiek ryte, tiek vakare – daugelis žmonių neskiria laiko šios patalpos jaukumo kūrimui. Yra dušo kabina, rankšluosčiai, kilimas ir viskas. Dėl to dažniausiai ir nesinori atlikti daugelio įvairų SPA ritualai vonioje. Joje yra paprasčiausiai nejauku būti. Tačiau tam tikri akcentai padės sukurti tokią erdvę, kurioje – jauku ir šilta. Tai gali būti interjere derantys paveikslai, skoningos muilinės ir dantų šepetukų laikikliai, žvakės. Rinkitės prabangesnius, tokius, kurie Jums tikrai labai patinka. Tokios smulkmenos ir kuria jaukumą namuose.

Švara ir tvarka

Galiausiai, kur kas maloniau yra būti tokiame vonios kambaryje, kuris yra švarus ir tinkamai prižiūrėtas. Tai yra viena svarbiausių sąlygų, kuri užtikrina, kad patalpoje, kurioje atliksite įvairius SPA ritualus – jausitės puikiai. Žinoma, kad vonios kambarys yra vienas reikliausių. Nuolat valyti sienas, grindis – vargina. Tačiau, kai kambarys bus švarus ir gražus – buvimas jame Jums kels geriausias emocijas ir atlikti įvairius grožio puoselėjimo ritualus – bus tikras malonumas.

Taip pat skaitykite

Namų apdaila: kodėl vis dažniau pasirenkamos plytelės?

Šiuolaikiniai namai dažnai atspindi savo šeimininkų skonį, individualumą ir gyvenimo būdą. Vienas iš svarbiausių elementų, ...