Sekmadienis , 1 spalio 2023
Pagrindinis / Verslas / Pakuotės gamyba atsižvelgiant į gamtos apsaugą

Pakuotės gamyba atsižvelgiant į gamtos apsaugą

Ar ir Jūs savo veikloje naudojate begalę pakuočių? O ar kada pagalvojote, iš ko jos pagamintos? Ne? O gal susimąstėte, koks tų pakuočių, kurias renkatės naudoti savo veiklai, poveikis aplinkos apsaugai? Deja, bet įprastai gaminamų pakuočių poveikis aplinkai yra itin neigiamas. Gaminant tokias pakuotes sunaudojamas didelis kiekis plastiko. Taip pat į aplinką gamybinio proceso metu yra išskiriamas ir didelis kiekis anglies dioksido – tai dujos, kenkiančios aplinkai ir žmogui, prisidedančios prie vandenynų rūgštėjimo. Negana to, gamybiniuose procesuose naudojama labai daug cheminių medžiagų, aplinkai toksiškų medžiagų, sukaupiama daug gamybinių atliekų, sunaudojama daug energijos.

Mums yra svarbu prisidėti prie tvaresnio pasaulio, kuriame gyvename, kūrimo. Mums svarbu padaryti viską, ką galime, kad mūsų gaminami produktai pasižymėtų tvarumu, ekologiškumu, draugiškumu aplinkai ir žmogui. Būtent to siekdama analizuojame savo gaminius ir nuolat ieškome būdų patobulinti gamybines technologijas taip, kad Jums galėtume pasiūlyti kuo kokybiškesnį, bet kartu ir kuo aplinkai draugiškesnį produktą. Šiuo atveju kalbame apie pakuotes, kurias savo veiklos naudoja dauguma įmonių bei pavienių asmenų. Tad jeigu Jūs irgi naudojate pakuotes, kviečiame rinktis mus – tuos pakuočių gamintojus, kuriems rūpi aplinkos apsauga.

IDEO LT sukūrę pirminę pakuotę atlikome šiek tiek patobulinimų, pavyzdžiui, pakeitėme dvipusio vokelinio laminavimo technologiją – įvertinome, kad vienpusis ruloninis laminavimas yra ekologiškesnis sprendimas. Taip pat sumažinome dengiamo spaudos ploto kiekį. Pasirinkome modernizuoti spaudos suvedimo ir dengimo procesus – atnaujinome technologinę įrangą taip, kad siektume kuo tvaresnių produktų gamybos. Negana to, automatizavome kai kurias rankinio padavimo funkcijas bei užtikrinome, kad pakuotės būtų tinkamai ženklintos. Remdamiesi šiais pakeitimais galime pasiūlyti Jums savo veikloje pradėti naudoti kur kas tvaresnes ir ekologiškesnes pakuotes, sukurtas remiantis ekologinio gaminio projektavimo principais. Tai universalios barjerinės pakuotės, kurių gamybos technologijas patobulinę prisidedame prie aplinkos taršos mažinimo.

Tokios pakuotės gamybai sunaudojamas mažesnis kiekis aplinkai žalingo plastiko. Taip pat tokia IDEO LT pakuotė yra pagaminta iš mažiau cheminių medžiagų. Pakeitę pakuotės gamybą sumažinome iki 41% kenksmingų anglies dioksido dujų emisijų. Negana to, tokios pakuotės gamyba turi potencialą sumažinti aplinko rūgštėjimą 20%. Kadangi pritaikėme ekologinį pakuotės projektavimą bei kūrėme šį produktą pagal patobulintas technines specifikacijas, šiandien Jums galime pristatyti ekologiškesnį ir aplinkai draugiškesnį produktą. Mes dirbame ties tuo, kad galėtume kurti kuo tvaresnius gaminius, todėl kviečiame ir Jus prisidėti prie žiedinės ekonomikos palaikymo ir įsigyti mūsų sukurtą pakuotę.

Taip pat skaitykite

Naudingi patarimai namo statybai

Namo statyba yra didelė investicija ir sudėtingas procesas, reikalaujantis kruopštaus planavimo ir dėmesio detalėms. Nesvarbu, ...