Ketvirtadienis , 25 balandžio 2024
Pagrindinis / Verslas / Kodėl greitai susidėvi žoliapjovės trapeciniai diržai?

Kodėl greitai susidėvi žoliapjovės trapeciniai diržai?

Žoliapjovių trapeciniai diržai yra viena iš tų dalių, kurios keitimas nėra toks jau retas klausimas. Pirmiausia, ši žoliapjovių dalis susidėvi. Na, o kartais ją prireikia keisti ir dėl atsiradusių defektų. Ar galima prailginti jų tarnavimo laiką ir kas turi įtakos trapecinių diržų susidėvėjimui? Pateikiame aplinkybes, kurios turi didžiausią reikšmę šios dalies būklei.

Žoliapjovės naudojimo dažnumas

Kiekvienas naudotojas žoliapjovę naudoja savo poreikiams, kurie skiriasi. Vieni šią techniką naudoja savo reikmėms kartą per mėnesį. Kiti tuo tarpu ypatingai prižiūri savo veją, pjauna žolę kas keletą dienų ir nevengia šiuo klausimu pagelbėti kaimynams. Kuo dažniau ir intensyviau naudojama žoliapjovė, tuo greičiau susidėvi jos trapeciniai diržai.

Trapecinių diržų kokybė

Tai, ar kokybiški diržai naudojami yra vienas pagrindinių rodiklių, turinčių įtakos jų tarnavimo laikui. Kokybiški diržai bus tvirtesni, patvaresni bei atsparesni pažeidimams. Net ir intensyviai naudojant žoliapjovę tokie diržai ilgiau išliks geros būklės ir tinkamai atliks savo funkciją. Tuo tarpu pigiausi diržai gali susidėvėti vos po kelių mėnesių. Tad įsigyjant naujus diržus verčiau ne taupyti, bet rinktis tik kokybišką prekę.

Atsakingas darbas su žoliapjove

Kiekvienas naudotojas turi savo suvokimą apie tai, kaip atsakingai reikia naudotis žoliapjove ir atlikti ja darbus. Laikantis rekomendacijų, nepjaunant žoliapjove akmenuotų vietų, žoliapjove – traukinuku važiuojant tolygiu greičiu ir  nedarant staigių posūkių, trapeciniai diržai bus mažiau apkraunami ir tarnaus ilgiau. Taip pat atkreipkite dėmesį į savo žoliapjovės gamintojo rekomendacijas, kuriose pateikiama būtent jūsų atveju aktuali informacija. Pavyzdžiui, ne visas žoliapjoves galima naudoti lyjant ir kt.

Laikantis rekomendacijų ir naudojant kokybiškus diržus, dažniausiai jie keičiami kartą per metus. Kai trapeciniai diržai susidėvi, paprastai sulėtėja pjovimo greitis, o nupjauta žolė būna nevienodo aukščio. Atsiradus šiems trukdžiams rekomenduojama reikiamą pavaros, eigos ar sankabos diržą keisti nedelsiant. Naudojant žoliapjovę, kurios diržas susidėvėjęs rizikuojate ne tik susižeisti, bet ir sugadinti pačią žoliapjovę. Na, o trapecinio diržo keitimas yra šiek tiek žinių ir įgūdžių reikalaujantis darbas. Tad jei abejojate, ar jums pavyks išardyti dalį žoliapjovės ir pasikeisti diržą savarankiškai, geriau kreipkitės į šios srities specialistus.

Taip pat skaitykite

Skaitmeninės „Doup“ vizitinės kortelės: nauji vėjai verslo komunikacijoje

Šiandieninėje sparčiai kintančioje verslo aplinkoje įmonės turi nuolatos prisitaikyti prie naujų technologijų ir skaitmeninių atnaujinimų. ...