Ketvirtadienis , 24 birželio 2021
Pagrindinis / Verslas / Kodėl verta pasinaudoti automobilių nuoma?

Kodėl verta pasinaudoti automobilių nuoma?

auto nuoma

Dauguma gyvenančių užsienyje, bent keletą kartų per metus grįžta aplankyti savo giminių, draugų ir artimųjų. Taip pat jie itin pamėgo įvairiausius turistinius maršrutus po Lietuvą, norėdami pasižiūrėti, kaip ji keičiasi ir gražėja. Todėl, jie ypač mėgsta pasinaudoti automobilių nuoma ir komfortiškai keliauti. Galima rinktis iš plataus įvairių modelių, komforto, ekonomiškumo ir klasės automobilių asortimento. Tačiau planuojant savo atostogas ar keliones, reiktų iš anksto užsisakyti, jūsų poreikius atitinkančią transporto priemonę, nes kasdien, ypač šiltuoju metu laiku, jų paklausa žymiai išauga.

Automobilių nuoma labai praverčia tuomet, jei sugenda jūsų automobilis, tad kol jis yra remontuojamas, jūs galite patogiai važinėti išnuomota mašina. Automobilį neretai nuomojasi ir gyventojai, vykstantys į oro uostą ir nenorintys brangiai mokėti už nuosavo automobilio parkavimą visos kelionės metu arba prašyti draugų ir artimųjų, kad jie atliktų taksistų pareigą. Automobilių nuoma Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje taip pat reikalinga gali būti įmonėms, kurioms kartais reikia transporto priemonės, tačiau turėti savo asmeninę neapsimoka.

Mašina didmiestyje tikrai praverčia ne tik susisiekimui, bet ir įvairioms savo reikmėms, atliekant kasdieninius darbus, pavyzdžiui patogu persikraustyti ar parsivežti didesnius pirkinius. Jūsų patogumui yra siūloma ir krovininio transporto nuoma, kur galite pasikrauti didesnių gabaritų ir sunkesnius krovinius.

Keliaujant užmiestyje taip pat patogu keliauti su nuomotu automobiliu, nes jums nereikės rūpintis jo technine priežiūra, nes visi automobiliai, kurie yra nuomojami kartu su privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu, apsaugančiu nuo vagystės; kelionių draudimu ir CASCO su ribota asmenine atsakomybe. Taip pat galima užsisakyti ir draudimą su nuline atsakomybe už nuomojamą transporto priemonę bet kokio įvykio atveju.

 

Taip pat skaitykite

Kada reikalingas gydomasis masažas

Masažas geriausiai žinomas kaip atsipalaidavimo ir streso malšinimo būdas. Švelnus raminamasis masažas gali sumažinti stresą, ...