Antradienis , spalio 22 2019
Pagrindinis / Gyvenimas / Latviai „Carnival Youth“ apie artėjančius koncertus: tai laikas patirti gerą laiką!

Latviai „Carnival Youth“ apie artėjančius koncertus: tai laikas patirti gerą laiką!

Sparčiai apdovanojimus skinanti ir viena perspektyviausių Latvijos muzikos grupių „Carnival Youth“ pastaruoju metu Lietuvoje įrašinėja savo antrąjį albumą ir praleidžia nemažai laiko. Šį penktadienį, spalio 23 dieną, grupė savo puikią koncertinę formą parodys Vilniuje, „Liverpool Indie/Rock Bar“, o kitą šeštadienį, spalio 31 dieną – Šiauliuose, „Blic Bar“.

„Labas, draugai! Ką tik turėjome šiek tik laiko sau po itin užimtos vasaros ir tai bus pirmieji mūsų koncertai po pertraukos. Dabar Vilniuje įrašinėjame savo antrąjį albumą, todėl džaugiamės galėdami vėl susitikti su savo draugais koncertuose, kur pagrosime senas geras dainas iš „No Clouds Allowed“. Laukiame koncertų ir pasimatymo – tai laikas patirti gerą laiką!“, – džiaugėsi muzikantai.

Latviai „Carnival Youth“
Latviai „Carnival Youth“

„Carnival Youth“ prieš porą savaičių buvo paskelbti pirmaisiais iš dešimties Europos „Border Breakers“ muzikos apdovanojimo (EBBA) laimėtojų. Šie apdovanojimai yra skiriami roko, pop ir šokių muzikos atlikėjams, kurie sulaukė sėkmės už savo šalies ribų. Taip pat šių metų pradžioje vaikinai laimėjo geriausio debiuto apdovanojimą Latvijoje.

Jaunosios kartos indie muzikos atstovai „Carnival Youth“ išsiskiria moderniu instrumentinįu skambesiu, neturinčiu griežtų indie roko rėmų. Grupė net buvo palyginta su tokiais rinkos gigantais kaip MGMT ir „White Lies“.

„Carnival Youth“ ypatingai pamėgo Lietuvą. Čia jie praėjusią žiemą soliniais koncertais pristatė savo debiutinį albumą „No Clouds Allowed“ bei anksčiau yra dalyvavę lietuviškuose festivaliuose „Vilnius Music Week“ ir „Galapagai“.

„Carnival Youth“ – „Never Have Enough“ (video klipas):

 

Taip pat skaitykite

Stiliaus patarimai verslioms moterims

Šiandien vis daugiau moterų žengia link savo nuosavo verslo kūrimo, tokiu būdu pačios tapdamos atsakingos ...