Antradienis , 23 balandžio 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Meilės sau praktika

Meilės sau praktika

Ar skiriu sau dėmesio, ar tenkinu savo poreikius, ar turiu norų, ar leidžiu sau? Ar aš žinau, ko noriu gyvenime, kas man svarbu? Užduokite tokius klausimus sau dažniau, skirkite laiko atsakyti, išjausti ir išmoksite kreipti savo gyvenimą norima linkme. Jūs galvosite, ko norite, kas jums svarbu, stebėsite save, jūsų mintys koncentruosis į teigiamą intenciją, matysite galimybes. Ir tai ne fanatizmas. Pvz: po savaitės svarbus mano pristatymas klientams, aš nerimauju, bijau, esu įsitempusi ir t.t.- galiu galvoti tik apie tai ir  visai pakrikti, arba galiu pasakyti sau- noriu gerai pristatyti projektą, pasirašyti kontraktą ir visa tai atlikti pasitikinčiai, ramiai ir su pasitenkinimu. Man rinktis, ką darysiu, kur sutelksiu dėmesį, o rezultatas bus atitinkamas. Net jei kontrakto tą kartą nepasirašysite, tikrai bus geras jausmas- jūs rinkotės ką daryti.

Veiksminga praktika, kaip auginti meilę sau

Meilės sau praktika gali prasidėti ryte, pabudus anksčiau prisipažinkite meilėje, jums maloniausias žodžiais. Apkabinkite save rankomis ir pajauskite tą meilę ir dar kartą paskykite sau- AŠ TAVE MYLIU, taip TAVE. Ir pradėkkite savo dieną kaip visada. Prieš pietus dar pakartokite sau mintyse ir su jausmu AŠ TAVE MYLIU ir valgykite. Įsitinkite, po savaitės- trijų jūsų dienos tikrai ims keistis.

Kaip padėti vaikui geriau pažinti save?

Savęs pažinimas- uolus, svarbus, daug laiko ir pastangų reikalaujantis darbo. Vaikai, kurie sugeba indentifikuoti savo stiprybes ir silpnybes, yra labai patenkinti savimi, greičiau sprendžia konfliktus. Tokie vaikai dažniau šypsosi ir mėgaujasi vaikyste.

Leiskite problemas spręsti patiems

Tikėtina, kad vaikai nesugebės išspręsti visų problemų, su kuriomis susidūria augant ir tai yra normalu. Jie juk turi tėvus, auklėtojus ar globėjus, kurie pasiruošę padėti. Vis dėlto leiskite mažiesiems spręsti problemas ir priimti sprendimus savarankiškai, venkite nurodinėti savo vaikams ką daryti, o ko ne, verčiau drąsinkite juos veikti ir tik pastebėję liūdesį, pyktį, pasimetimą ar nerimą jų elgesyje patarkite kaip derėtų reaguoti į iškilusius sunkumus.

Taip pat skaitykite

Emokymai: kodėl nuotoliniai kursai tampa vis patrauklesni šiuolaikiniam žmogui?

Gyvename skaitmeniniame amžiuje: virtuali erdvė tampa vis svarbesnė mūsų gyvenime. Nenuostabu, kad ir mokymasis ne ...