Šeštadienis , 20 balandžio 2024
Pagrindinis / Verslas / Patarimai, kaip tinkamai pasirinkti aksesuarus

Patarimai, kaip tinkamai pasirinkti aksesuarus

Aksesuarai yra geriausi moterų draugai. Dėvėdamos aksesuarus atrodysite ir jausitės stilingiau, be to, parodysite, kad savo įvaizdžio kūrimui skyrėte daugiau pastangų. O visų svarbiausia, kad dėvėdamos aksesuarus, kurie atitinka jūsų asmenybę ir pomėgius, būsite laimingos! Taigi, vertėtų pateikti keletą patarimų, kaip tinkamai pasirinkti aksesuarus savo įvaizdžiui.

Pagalvokite apie proporcijas

Svarbiausia, kad jūsų įvaizdis būtų subalansuotas. Tai reiškia, kad net ir renkantis aksesuarus turėtumėte galvoti apie tinkamas proporcijas. Jei esate smulkutė ir norite atrodyti, pavyzdžiui, šiek tiek aukštesnė, neturėtumėte dėvėti per daug didelių detalių, tas pats galioja ir priešingai situacijai. Įsitikinkite, kad jūsų aksesuarai subalansuoja vienas kitą. Pavyzdžiui, jei segite didelius auskarus, vertėtų nepersistengti su kitais aksesuarais. Gera taisyklė – pasilikti 1-2 ryškesnius papuošalus.

Pagalvokite apie spalvą

Stiliaus ekspertai pataria, kad savo aprangoje turėtume dėvėti ne daugiau kaip 3-4 skirtingų spalvų drabužius. Nors dauguma aksesuarų yra šiek tiek subtilesni, todėl suteikia daugiau galimybių eksperimentuoti su spalvomis, į šį principą vis tiek reikėtų atsižvelgti. Keletas pasirinkimų:

  • Naudoti aksesuarus su spalvomis, kurias jau galima rasti jūsų aprangoje, pvz., mėlyną apyrankę dėvėti su raštuotu sijonu, kuriame yra tos pačios mėlynos spalvos.
  • Aksesuarų su ryškia spalva naudojimas, norint pagyvinti „paprastą“ aprangą, pvz., galite pagalvoti apie juodą suknelę su raudonais auskarais ir raudonais aukštakulniais.
  • Pasilikti tik „aukso“ arba „sidabro“ spalvą. Tokiu atveju niekuomet nesuklysite! Atkreipkite dėmesį į savo odos atspalvį, kad nustatytumėte, kuri iš šių dviejų spalvų jums tinka labiausiai!

Vėrinys

Ne vienos moters mėgstamas pasirinkimas – daugiasluoksniai vėriniai! Paprastas patarimas, kaip teisingai sluoksniuoti vėrinius, yra pereiti nuo trumpo arba labai trumpo vėrinio prie ilgo arba labai ilgo vėrinio. „Sunkesnis“ vėrinys turėtų būti ilgiausias vėrinys. Trumpesnis vėrinys turėtų būti subtilesnis. Be to, nuo iškirptės priklauso, koks vėrinys tiktų prie jūsų aprangos.

Apyrankės ir žiedai

Tarpusavyje suderintos apyrankės gali atrodyti nuostabiai. Renkantis apyrankes pagalvokite apie skirtingų medžiagų ir spalvų derinimą. Tai paprastas būdas į aprangą įnešti šiek tiek spalvų arba išlaikyti klasiką, pasirinkus perlamutrinę apyrankę arba aukso ir sidabro stiliaus apyrankę.

Žiedai neabejotinai pagražina jūsų rankas. Vėlgi, galite derinti ir eksperimentuoti su drąsesniais dirbiniais arba tiesiog išlaikyti minimalizmą. Nesenstantis, aukštos kokybės žiedas atrodys stulbinamai ir galės būti nešiojamas dešimtmečius.

Rankinės

Kalbant apie rankines, „senas, bet auksinis“ patarimas – derinkite rankinę prie batų arba atvirkščiai. Atsižvelkite į spalvą (įsitikinkite, kad ji yra lygiai tokios pačios spalvos arba labai gerai dera tarpusavyje, o ne rausvai oranžinė ir geltonai oranžinė) ir medžiagą.

Taip pat galite rankinę derinti su aksesuarais, tokiais kaip apyrankės ar auskarai, pvz., juoda suknelė su raudonais auskarais ir maža raudona rankine arba minimalistinė rankinė su auksine/sidabrine rankena, kuri puikiai dera su jūsų auksiniu/sidabriniu vėriniu. Kadangi šiandien rankines internetu pasižymi ypatingai dideliu asortimentu, surasti jūsų įvaizdžiui tinkamą rankinės modelį tikrai neturėtų būti sudėtinga.

Auskarai

Auskarai yra toks paprastas būdas padaryti taip, kad atrodytų, jog į savo įvaizdį įdėjote daugiau pastangų. Yra tiek daug auskarų rūšių! Ir tai gali būti labai lengvas bei pigus būdas pasipuošti ir smagiai praleisti laiką. Tiesiog paeksperimentuokite su keliais skirtingais stiliais ir pažiūrėkite, kas labiausiai tinka jums ir jūsų bruožams.

Taigi, atsižvelgiant į tai, kas buvo paminėta, svarbiausia pusiausvyra ir tinkama proporcija, eksperimentavimas su įvairiais stiliais, kad pamatytumėte, kas jums labiausiai tinka, aksesuarų derinimas pagal spalvą ir medžiagą, galvojimas apie konkrečią progą ir atsižvelgimas į jūsų asmeninius pageidavimus.

Taip pat skaitykite

scrap metal part of vehicles

Metalo supirkimo kaina gali skirtis skirtingose metalo supirktuvėse

Photo by Pamela Marie on Pexels.com Kodėl verta pasidomėti metalo supirkimu? Juk nors ir sakoma, ...