Šeštadienis , 27 lapkričio 2021
Pagrindinis / Gyvenimas / Patarimai: plaukų šampūno pasirinkimas ir jų taisyklingas plovimas

Patarimai: plaukų šampūno pasirinkimas ir jų taisyklingas plovimas

plaukai

Svajojantiems apie gražius ir neproblematiškus plaukus greičiausiai sunku rasti itin veiksmingų patarimų, kai jų internete yra daug. Vieni iš tiesų veikia, kiti tik pablogina situaciją, todėl kartais baisu tiesiog bandyti ir pasitikėti viskuo, kas rašoma. Norint puikios būklės plaukų, eksperimentai gali viską sugadinti, tad kartais išgirsti kaip reikia plauti plaukus ir kokie šampūnai jiems tinka norisi iš specialistų, kurie užtikrintų veiksmingumą. Deja, patarti tikrai galima, tačiau pirmiausia vis tiek reikia suprasti kokia yra dabartinė plaukų būklė, tipas, kokio efekto norisi ir kokia yra jūsų galvos oda. Taip, odos būklė irgi svarbi, nes šampūnai būna skirti būtent jai, o ne plaukams. Pagal plaukų tipą naudojamas biosilk šampūnas gali padėti džiaugtis gražesniais plaukais, tačiau norint visapusiško efekto, reikėtų geriau suprasti ko reikia odai. Tuomet pasirinktas šampūnas bus dar efektyvesnis.

Biosilk šampūnas gali būti skirtas sausiems, riebiems, normaliems, pažeistiems, dažytiems ar dar kitokiems plaukams. Vieni ingredientai skirti sausų plaukų ir odos drėkinimui, kitose yra mažiau aliejų, kurie netinka riebiai odai. Taigi, be plaukų tipo nustatymo sunku pagalvoti koks šampūnas gali tikti. Galbūt būtent Biosilk šampūnas padės išgelbėti plaukus ir pagerinti odos būklę, o gal reikės pasirinkti Keune ar kitą prekės ženklą. Kiekvieno oda ir plaukai labai skirtingi, tad reikia stengtis atrasti tai, kas duotų geriausius rezultatus. Kai šampūnai suderinami su galvos oda, plaukais, reikia pagalvoti ar suteikiamas priemonės efektas irgi tenkina. Kai kurie nori putlesnių plaukų, kiti kaip tik glotnesnių. Dar kiti gali tikėtis, jog šampūnas išnaikins pleiskanas ar sustabdys plaukų slinkimą. Taigi, renkantis produktą, reikia dėmesį skirti ir šiam dalykui. Sau tinkantį šampūną atrasti galite – https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Plaunant galvą tikrai nereikia naudoti labai didelio kiekio šampūno. Geriau naudoti nedidelį kiekį, bet ją perplauti du kartus. Didžiausią dėmesį su šampūnu reikia sutelkti į galvos odą, o plaukai puikiai prasiplaus nuo vandens, kuris tekės nuo šaknų iki pat galiukų, kai bus skalaujami plaukai. Naudoti šampūną per visą ilgį nėra gerai, nes plaukai taip gali išsausėti. Žinoma, net ir nededant šampūno per visą ilgį, reikia nepamiršti kondicionieriaus. Jis tikrai pagerins plaukų būklę ir suteiks jiems taip reikiamos drėgmės.

Taip pat skaitykite

Kur pirkti atsargines automobilio detales po avarijos?

Automobilio avarija – tai ne tik rizika dėl galimų susižalojimų ir sveikatos sutrikimų bet ir ...