Trečiadienis , 14 balandžio 2021
Pagrindinis / Verslas / POS sistemos kavinėms: kuo tai naudinga?

POS sistemos kavinėms: kuo tai naudinga?

Gyvenant informacinių technologijų amžiumi, technologijos gerina ne tik mūsų kasdienio gyvenimo kokybę, bet ir veiklas versle. Verslui siūloma vis daugiau sprendimų, kurie palengvina verslo veiklą ir leidžia kai kuriuos darbus automatizuoti. Vienas iš pavyzdžių – POS sistemos kavinėms. Šie sprendimai padeda ne tik sutaupyti laiko, bet ir įnešti sklandumo į kavinių darbo procesus.

POS sistemos – tai kompiuterinis kasos aparatas, kompiuteris ir kiti sistemos aparatai, sujungti į vientisą sistemą. Jie veikia vienoje sistemoje, keičiasi informacija ir suteikia galimybę atlikti skirtingas užduotis. Kitaip sakant, tai kažkas panašaus į kelių aparatų sujungimą į vieną sistemą,kurioje jie tarpusavyje gali susikalbėti.

Kokios  POS sistemos naudos?

Nors daugelis didesnių maitinimo įstaigų jau daug metų naudoja  POS sistemas, kai kuriems verslams tai vis dar kažkas nauja. POS sistemų tiekėjai reguliariai sulaukia užklausių apie tai, kokios yra sistemos naudos ir teikiamos funkcijos. Reikėtų išskirti kelis svarbiausius dalykus, kuriuos įmonės veiklai suteikia POS sistemos kavinėms.

    • Saugumas. Tai yra svarbiausias argumentas, dėl kurio daugybę verslininkų, vos pradėję veiklą maitinimo sferoje, renkasi POS tipo sistemas savo įstaigoje. Tokios sistemos užtikrina skaidrų ir saugų atsiskaitymą. Skirtingai nei įprasti kasos aparatai, POS sistemos leidžia atsiskaitymus atlikti daug greičiau ir saugiau. Atskaitymas tiek grynaisiais, tiek kortele, taip pat išmaniuoju telefonu atliekamas greitai ir saugiai. Taip pat POS sistemos suteikia galimybę klientui atsiskaitant naudoti įvairias lojalumo programas. Pavyzdžiui, jeigu kavinė ar baras įgyvendina kelias skirtingas lojalumo programas, sistema gali valdyti visas jas ir pritaikyti skirtingas nuolaidas klientams. Tai daug paprasčiau nei nuolaidų skaičiavimas ranka.

    • Tikslumas. Kitas labai svarbus dalykas, kurį užtikrina POS sistemos kavinėms – tai žmogiškųjų klaidų eliminavimas. Dirbant su paprastu kasos aparatu, pasitaiko atvejų, kai įsivelia žmogiškosios klaidos ir jas ne visuomet lengva ištaisyti paprastu kasos aparatu. Dirbant us tokia paprasta įranga labai daug atsakomybės krenta ant darbuotojų pečių. Naudojantis PO sistemomis, daugybė funkcijų yra automatizuotos. Pavyzdžiui, darbuotojui nereikia pačiam suvesti užsakymo, nes meniu jau yra visi patiekalai, tereikia  juos pasirinkti. Papildomos funkcijos  leidžia koreguoti užsakymą nurodant papildomus kliento reikalavimus. Sistema užsakymą automatiškai siunčia į virtuvę ir tai taip pat padeda išvengti žmogiškųjų klaidų, kai užsakymai pamirštami ar supainiojami. 

    • Greitis. Tai labai svarbus kriterijus, dėl kurio klientai savo kavinėse taiko POS sistemų sprendimus. Padavėjams nereikia raštu surašinėti užsakymų, išrašinėti sąskaitų ir patiems skaičiuoti tarpinių užsakymo sumų. Taip pat padavėjams nereikia vaikščioti nešiojant užsakymo lapelius į virtuvę. Visu tuo už darbuotojus  pasirūpina POS sistemos kavinėms.

Taip pat skaitykite

Veiksmingas šiuolaikinis siuntų siuntimo paslaugų teikėjų pasirinkimas

Kai šiuolaikinė rinka gali pasiūlyti tiek daug skirtingų kurjerių, tampa labai nesunku pasimesti, imant sau ...