Šeštadienis , 20 balandžio 2024
Pagrindinis / Verslas / Rekuperatoriaus nauda: 3 privalumai

Rekuperatoriaus nauda: 3 privalumai

Kokybiškas buvimas namuose neatsiejamas nuo tyro, švaraus oro. Tai yra galimybė gyventi ne tik sveikai, tačiau ir patogiai, nakties metu džiaugtis šviesia sapnų kokybe. Tiesa, tik pravėrus langą, deja, į namus tikrai neįsileisite švaraus oro. Priešingai, dažniausiai kartu su lauko oru į patalpas patenka ir CO2, kuris blogina žmogaus sveikatą. Ką daryti tokiu atveju? Įsigyti rekuperatorių, kuris yra būtinas tikrai ne tik naujos statybos namuose.

Ypač dažnai minimi gamintojo Komfovent rekuperatoriai, kurie siejami su kokybe bei prieinama kaina.  Juos įsigyti galite Namams24 prekybos vietoje.

Kokybiškas oro valymas

Svarbiausia rekuperatorių funkcija yra išvalyti patalpų orą. Taip pašalinti ne tik mikroorganizmus:  bakterijas ir virusus, kurie mums sukelia įvairias ligas, tačiau taip pat ir pasirūpinti malonia gaiva namuose, žinoma, komfortu, tyru oru, kuris maloniai kvepia. Pamirškite namų kvapus – su geru rekuperatorių oras namuose bus toks gaivus ir skanus, kad tikrai nereikės imtis dirbtinių kvėpinimo priemonių.

Mokslininkai apskaičiavo, kad tris valandas laikant pravėrus namų langus – tyras namų oras, jeigu toks yra, praranda savo funkcionalumą per pusę valandos. Tad net jeigu ir gyvenate miške bei esate tikras, kad lauko oras yra geros kokybės – vis tiek reikia rekuperatorių, kurie palaiko nuolatinę švaraus oro cirkuliaciją.

Neišleidžiama šiluma

Taip pat svarbu, kad oro rekuperacijos įranga valo patalpas, tačiau neišleidžia šilumos, kurią mes kaupiame namuose kitų įrenginių pagalba. Kadangi sistema pakartotinai sugrąžina šilumą į namus – tai gali padėti šildymo įrangų našumą vėsiuoju metų laiku sumažinti net iki 50 procentų. Gyvensite namuose, kuriuose ne tik oras yra geros kokybės, tačiau taip pat ir taupus. Žmonės vis dažniau sutinka mokėti daugiau už įrangas, kurios vėliau gali sumažinti gyvenimo išlaidas. Tai yra racionalus ir tuo pačiu ekologiškas požiūris į mus supančią aplinką.

Greitas sistemos pritaikymas

Galiausiai, svarbu tai, kad šios įrangos pritaikymo galimybės yra labai plačios. Taip pat pagal poreikius galima patogiai reguliuoti rekuperatoriaus veiksmingumą. Kadangi tokias sistemas sudaro daugelis komponentų: ortakiai, sklendės, triukšmo slopintuvai, difuzoriai ir t.t. – bijoma, kad namuose reikės daug papildomos vietos sistemos montavimui. Tai nėra tiesa. Įranga yra montuojama taip, kad būtų beveik nematoma, negirdima, tačiau pagerintų žmogaus gyvenimo kokybę kur kas labiau. Ne tik dienomis, tačiau ir naktimis, kadangi tyras namų oras gerina ir miegą.

Atminkite, kad rekuperatoriai yra geras pasirinkimas ne tik naujos statybos, tačiau ir senos statybos namuose. Ne tik gyvenamojo tipo, tačiau ir kitose patalpose. Bet kur, kur tikimasi geresnio oro ir sveikesnio gyvenimo.

Taip pat skaitykite

scrap metal part of vehicles

Metalo supirkimo kaina gali skirtis skirtingose metalo supirktuvėse

Photo by Pamela Marie on Pexels.com Kodėl verta pasidomėti metalo supirkimu? Juk nors ir sakoma, ...