Sekmadienis , 1 spalio 2023
Pagrindinis / Gyvenimas / „Šiaulių naktys 2015“ kviečia į išskirtinį VIP vakarą

„Šiaulių naktys 2015“ kviečia į išskirtinį VIP vakarą

Šių metų rugpjūčio 28-ąją prasidėsiančios „Šiaulių naktys 2015“ visus sąmoningus ir kultūrai neabejingus žmones kviečia į VIP vakarą. Jau nuo 18.00 valandos Šiaulių Ch. Frenkelio viloje prasidės išskirtinė „Šiaulių naktų“ palaikymo programa, kurios metu pasirodys Klaipėdos džiazo orkestras bei latvių džiazo grupė FunCOOLio. Visi, įsigiję bilietus į šį renginį bus vaišinami taure vyno. Renginio metu duris atvers Ch. Frenkelio muziejaus restoranas.

Tačiau tai dar ne viskas, kas bus siūloma labiausiai „Šiaulių naktis“ palaikantiems miestiečiams. Tik įsigiję bilietus penktadienio ir šeštadienio vakarą galės pasigrožėti miesto panorama nuo Šiaulių fotografijos muziejaus stogo, ant kurio tai pat vyks išskirtinė šventinė programa. Be vienos minutės vidurnaktį ten prasidės VIP vakarėlis naktinėtojams bei muzikinis Jam‘as kartu su DJ „Sick my Duck“. Visiems įsigijusiems bilietus į renginį, bus įteiktas ir „Šiaulių naktų“ pasas.

„Šiaulių naktys 2015“
„Šiaulių naktys 2015“

„VIP vakaras skiriamas tiems, kas palaiko tokias iniciatyvas kaip „Šiaulių naktys“ ir nori, kad tokios šventės gyvuotų mieste“ – sako renginio organizatorius Remigijus Ruokis. Pasak jo, visi įsigiję bilietus į šį renginį įneš savo indėlį į naktinės kultūros mieste gaivinimą ir aktyvinimą. Taip bus galima ne tik išskirtinai praleisti laiką patiems, bet ir padėti kurti šventę visiems miestiečiams ir miesto svečiams.

„Šiaulių naktys“ – tai ketvirtus metus vykstanti ir jau viena ryškiausių tapusi šventė, formuojanti teigiamą viso miesto įvaizdį ir pritraukianti nemažai turistų iš kaimyninių šalių. Todėl tai puiki proga ne tik teigiamai reprezentuoti miestą, bet ir kelti miesto kultūros lygį.

Šių metų „Šiaulių naktyse“ (rugpjūčio 28–29 dienomis) įvyks per šimtą renginių. Bus atgaivintas ne tik visas Šiaulių pėsčiųjų bulvaras, bet ir Prūdelio rajonas. Dvi paras septyniose tematinėse erdvėse vyks muzikiniai pasirodymai, kino peržiūros, naktiniai šokiai miesto bulvare, veiks muziejai, bus vedamos ekskursijos, vyks daugelis kitų atrakcijų.

Daugiau informacijos svetainėje www.naktys.lt

Taip pat skaitykite

Pyragai: ką apie juos žinome

Pyragai jau daugelį amžių yra populiarus desertas, kuriuo mėgaujamasi visame pasaulyje. Tiek saldūs, tiek sūrūs ...