Trečiadienis , 10 rugpjūčio 2022
Pagrindinis / Įvairenybės / „Šiaulių naktys 2016“ skelbia šviesiausio žmogaus rinkimus

„Šiaulių naktys 2016“ skelbia šviesiausio žmogaus rinkimus

Paskutinį rugpjūčio savaitgalį vyksiančių „Šiaulių naktų 2016“ metu įvyks šviečiančių žmonių paradas bei šviesiausio miesto žmogaus apdovanojimai. Šiųmetinio renginio šūkis – „Naktys ŠVIEČIA“, todėl organizatoriai stengiasi, jog šventės metu būtų kuo daugiau šviesų, o didžiausias šviesos pliūpsnis teks Saulės laikrodžio, arba Šauliuko, aikštei – rugpjūčio 27-ąją, jau saulei nusileidus, nuo pat Kaštonų alėjos per Vilniaus gatvės pėsčiųjų bulvarą čia atvyks šviečiančių žmonių bei transporto priemonių paradas.

Saulės laikrodžio aikštėje iš menininkų profesionalų sudaryta komisija išrinks geriausiai švietusius žmogų ir transporto priemonę bei apdovanos originaliausią video, foto ar fotomontažą su šviečiančiais objektais ar subjektais sukūrusį menininką.

organizatorių nuotr.
organizatorių nuotr.

„Šviečiančio žmogaus paradas – puiki proga save išbandyti kūrybiškumo srityje, nes dalyviai gali sugalvoti įvairiausius būdus, kaip šviesti. Nei šviečiantiems aprėdams, nei transporto priemonei, nei foto ar video darbui apribojimų nėra, kaip nėra apribojimo ir amžiaus grupei, absoliučiai visi nuo vaikų iki senolių…“, – sako renginio organizatorius Remigijus Ruokis.

Kartu „Šauliuko“ aikštėje bus apdovanotas ir šviesiausias žmogus – asmenybė, kurio veiklos ir iniciatyvų dėka Šiaulių miestas tampa gražesnis, o šiauliečių gyvenimas – geresnis bei šviesesnis. Siūlyti kandidatus gali kiekvienas – tai gali būti ir menininkas, ir visuomenininkas, ir mokytojas, ir bet kuris kitas nusipelnęs asmuo.

Geriausiai švietusiems žmogui ir transporto priemonei atiteks ypatingi dviračiai nuo šventės partnerių „Baltik Vairas“, numatyti ir papildomi prizai. O šviesiausias žmogus gaus „intelektualios šviesos“ šaltinį – knygas.

Organizatorių teigimu, Šiauliai – saulės miestas, saulė šviečia dieną, o naktį – patys žmonės. Juo labiau, kad miestas tokio ypatingo parado dar nėra turėjęs. Neabejojama, kad renginys susilauks daug dėmesio ne tik iš šiauliečių, bet ir iš miesto svečių.

jau dabar skelbiamas video, foto ir fotomantažų konkursas, kurių darbai su šviečiančiais objektais ar subjektais bus talpinami “Šviečiantis žmogus “ fb paskyroje ir, – neabejojame, kad jų bus begalė. Siųsti galima jau dabar …jau dabar skelbiamas video, foto ir fotomantažų konkursas, kurių darbai su šviečiančiais objektais ar subjektais bus talpinami “Šviečiantis žmogus “ fb paskyroje ir, – neabejojame, kad jų bus begalė. Siųsti galima jau dabar …Kandidatūras šviesiausio žmogaus rinkimams teikti bei siųsti foto ar video darbus kviečiame elektroniniu paštu light@naktys.lt iki rugpjūčio 22 dienos, 22 valandos.

O visi „šviečiantys“ kviečiami registruotis eisenai elektroniniu paštu sviecia@naktys.lt bei rinktis kaštonų alėjon rugpjūčio 27 dieną 21.00 valandos eisenai.

Taip pat skaitykite

renginiai

Šeši pamąstymai apie renginius

Kalbėsime apie renginius. Tai jau supratote iš antraštės. Tačiau nežinote, kokie gi tie šeši pamąstymai. ...

where to find a one night stand online is sexy hookups a scam