Antradienis , 18 birželio 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Stiliaus patarimai verslioms moterims

Stiliaus patarimai verslioms moterims

Šiandien vis daugiau moterų žengia link savo nuosavo verslo kūrimo, tokiu būdu pačios tapdamos atsakingos už savo gerovę ir ateitį. Todėl verslo pasaulyje labai sparčiai daugėjant moterų, verta pakalbėti apie kiekvienai verslininkei svarbų klausimą – „ką dėvėti darbo metu?“

Būkite išskirtinės pačios sau

Neturėtumėte savęs įsprausti į griežtus rėmus, tokiu būdu pasirinkdamos savo biure dėvėti tik tai, kas yra „visuotinai priimta“ darbinėje aplinkoje. Jūs turėtumėte save išlaisvinti ir leisti sau dėvėti tai, kas jums iš tikrųjų patinka.

Jei jūs pirmenybę skiriate ryškesnėms spalvoms – tuomet rinkitės spalvas. Jei jūs mėgstate aukštakulnius – dėvėkite aukštakulnius. Jeigu jums patinka originaliai atrodančios moteriškos suknelės – pasirinkite pačią išskirtiniausią. Jei jums patinka naudoti ryškų lūpdažį, tuomet mažinkite kitų makiažo priemonių naudojimą. Galite nesunkiai prisitaikyti prie savo darbovietės, kartu pasirinkdamos tai, kas jums labiausiai patinka ir ką dėvėdamos jūs jaučiatės savimi.

Investuokite į kokybiškas stiliaus detales

Jei esate versli moteris, tuomet labai tikėtina, kad taip pat mokate tinkamai elgtis ir su savo pinigais. Suprantama, kad visuomet yra sričių, kuriose galima ir reikia sutaupyti, tačiau verslo aplinkai skirtos stiliaus detalės tikrai nėra tai, kam turėtumėte taupyti. Turite investuoti į kokybiškus drabužius, avalynę ir aksesuarus. Nepaisant to, kad jie gali pareikalauti nemenkų investicijų, jos atsipirks su kaupu – ne tik komforto ir pasitikėjimo savimi atžvilgiu, tačiau ir savo ilgaamžiškumu. Kokybišką prekę įprastai galime naudoti daug ilgiau.

Neavėkite batų su atviru priekiu

Kalbant apie moterišką avalynę – darbinėje aplinkoje nereikėtų avėti batų, kurie yra su atviru priekiu. Patausokite tokio tipo batus paplūdimiui ir savo atostogoms. Tai reiškia, kad batų pasirinkimo atžvilgiu, verslo aplinkoje galioja tam tikri formalesni standartai, į kuriuos atsižvelgti turėtų kiekviena iš mūsų. Žinoma, jei šios taisyklės paisyti jūs nebūsite linkusios, tuomet turite būti tikros, kad jūsų kojos atrodo nepriekaištingai.

Neatidenkite pernelyg daug odos

Jei mėgstate dėvėti sukneles, tuomet darbo aplinkoje turėtumėte rinktis ilgesnes moteriškas sukneles. Tinkamas moteriškos suknelės ilgis yra labai svarbus. Suknelė neturėtų būti trumpesnė nei siekianti jūsų kelius. Be to, nepamirškite, kad tuomet, kai sėdite, jūsų suknelė automatiškai pakyla aukščiau, tokiu būdu atrodydama trumpesnė.

Lygiai tą patį būtų galima pasakyti ir apie viršutinius drabužius, pvz., glaustinukę, marškinėlius ar marškinius. Jokiu būdu nesirinkite viršutinių drabužių su plačia iškirpte. Tai nebūtų tinkamas pasirinkimas. Žinoma, kai kurie etiketo specialistai taip pat rekomenduoja pridengti ir savo rankas, nerodant pernelyg daug odos.

Nepersistenkite su makiažu

Kaip ir bet kurioje srityje, taip ir kalbant apie makiažą, galioja ta pati taisyklė – „kas per daug – tas nesveika“. Todėl jei jūs norite savo darbinėje aplinkoje atrodyti nepriekaištingai, niekuomet nepersistenkite su makiažu. Yra daugybė įvairių būdų, kaip jūs galite sugadinti savo įvaizdį neteisingai pasirinkdamos makiažą, todėl kur kas geriau daugiau dėmesio skirti natūralumui ir nesirinkti pernelyg daug makiažo priemonių.

Nesirinkite per daug aksesuarų

Mažiau yra daugiau. Ir dar kartą – „kas per daug – tas nesveika“. Aksesuarai gali tiek paversti jūsų stilių tobulu, tiek ir visiškai jį sugadinti. Todėl jei jūs esate pratusios rinktis nemažai aksesuarų, formuodamos savo stilių, kuris labiau tiktų jūsų darbovietei, turėtumėte jausti saiką. Kur kas geriau pasirinkti vieną arba kelis aksesuarus, tačiau užtikrinti, kad jie būtų labai aukštos kokybės. Pavyzdžiui, jums gali pakakti labai kokybiškos rankinės ir šalio arba kaklo vėrinio ir žiedo.

Taip pat skaitykite

Banko indėlių privalumai

Banko indėliai turi daug privalumų tiek privatiems asmenims, tiek įmonėms, nes yra saugus, patogus ir ...