Trečiadienis , 5 spalio 2022
Pagrindinis / Verslas / Video filmukų kūrimas verslui

Video filmukų kūrimas verslui

Video kūrimas yra kūrybinis procesas, kuris reikalauja ne tik žinių, tačiau ir idėjų, idomiam video sukurti. Vaizdo įrašų rinkodara yra puikus būdas susisiekti su klientais ir suteikti vertę tikslinei auditorijai. Tačiau prieš pradėdami turėtumėte apsvarstyti vaizdo įrašų rinkodaros privalumus ir trūkumus. Be jokios abejonės, vaizdo įrašai reikalauja daug darbo. Jų kūrimas ir filmavimas užima daug laiko, o redagavimo procesas gali būti varginantis. Tačiau atlygis yra vertas. Jei ketinate įtraukti vaizdo įrašų rinkodarą į savo smulkaus verslo strategiją, tuomet norėsite sužinoti apie  vaizdo įrašų gamybos naudą ir kaip ji gali padėti jums žymiai augti.

Kaip smulkaus verslo savininkas žinote, kad turite maksimaliai išnaudoti savo ribotą rinkodaros biudžetą. Tačiau bandymas nustatyti, kurie kanalai bus naudingiausi, gali būti gana varginanti užduotis. Nors frazė „turinys yra karalius“ vis dar skamba teisinga, turinio tipas, kuris pasirodė esąs veiksmingiausias siekiant pasiekti daugumą vartotojų, keičiasi.

Vaizdo įrašų žiūrėjimo trukmė

Naujausi tyrimai parodė, kad vidutiniškai 33,7 % žmonių per savaitę praleidžia nuo 4 iki 10 valandų žiūrėdami vaizdo įrašus internete, o dar 27,2 % teigia, kad žiūrėdami internetinius vaizdo įrašus praleidžia daugiau nei 10 valandų per savaitę. Šie skaičiai labai išaugo, ypač dėl pandemijos. 68 % vartotojų teigia, kad pandemija paveikė vaizdo įrašų turinį, kurį jie žiūri internete, o 96 % teigia, kad bendras jų laikas iš tiesų pailgėjo. Taigi, ką tai reiškia jūsų smulkiajam verslui? 93 % rinkodaros profesionalų teigia, kad vaizdo įrašai yra neatsiejama jų strategijos dalis, o 87 % jų teigia, kad tai suteikia jiems teigiamą IG – vaizdo įrašų rinkodara yra puikus būdas greitai pasiekti didelę auditoriją ir tapo labai svarbia dalimi, bet kokios smulkaus verslo rinkodaros strategijos.

Taip pat skaitykite

Netradicinėms vestuvėms skirti išskirtiniai vestuviniai žiedai

Šiais laikais vestuvės tampa aktualios visais metų laikais. Jau nieko nebestebina gaunami vestuvių, kurios vyksta ...