Šeštadienis , 29 sausio 2022
Pagrindinis / Gyvenimas / 5 praktiški patarimai, kaip nesunkiai susitvarkyti su antsvoriu

5 praktiški patarimai, kaip nesunkiai susitvarkyti su antsvoriu

Pripažinkime – internete yra nepaprastai daug informacijos apie tai, kaip greitai numesti kilogramus ir susitvarkyti su viršsvoriu. Jei ieškote geriausių patarimų, kaip numesti svorį ir jį išlaikyti, šis, atrodo, begalinis patarimų kiekis gali būti didžiulis ir painus.

Visgi, jei įsiminsite vos kelis paprastus patarimus, jums pavyks numesti svorį ir be didelių vargų ar prakaitavimų.

Gaminkite namuose

Įrodyta, kad gaminant daugiau patiekalų namuose skatinamas svorio mažėjimas ir sveika mityba. Nors valgyti patiekalus restoranuose yra malonu ir tai gali atitikti sveikos mitybos planą, dėmesys daugiau maisto ruošimui namuose yra puikus būdas išlaikyti savo svorį.

Maisto gaminimas namuose leidžia eksperimentuoti su naujais, sveikais ingredientais ir tuo pačiu sutaupyti pinigų.

Pusryčiai, kuriuose gausu baltymų

Įrodyta, kad pusryčių metu gausu baltymų turinčių maisto produktų, tokių kaip kiaušiniai, naudinga svorio netekimui.

Paprasčiausiai pakeisdami kasdienį grūdų dubenį į baltymų kiaušinienę ir troškintomis daržovėmis, galite atsikratyti kelių kilogramų.

Ryte padidėjęs baltymų suvartojimas taip pat gali padėti išvengti nesveiko užkandžiavimo ir pagerinti apetito kontrolę visą dieną.

Negerkite kalorijų

Nors dauguma žmonių žino, kad turėtų vengti saldžių gėrimų ir pieno kokteilių, daugelis žmonių nesupranta, kad net ir gėrimai, reklamuojami siekiant pagerinti sportinę veiklą ar pagerinti sveikatą, gali būti pripildyti nepageidaujamais ingredientais.

Sportiniai gėrimai, kavos gėrimai ir kvapieji vandenys paprastai turi labai daug kalorijų, dirbtinių dažiklių ir pridėtinio cukraus.

Net sultys, kurios dažnai reklamuojamos kaip sveikas gėrimas, gali sukelti svorio padidėjimą, jei vartojate per daug. Sutelkite dėmesį į troškulio malšinimą vandeniu, kad sumažintumėte išgeriamų kalorijų skaičių per dieną.

Apsipirkite su sąrašu

Pirkinių sąrašo sudarymas ir jo laikymasis yra puikus būdas išvengti impulsyvaus nesveiko maisto pirkimo. Be to, įrodyta, kad sudarius pirkinių sąrašą sveikai maitinamasi ir skatinamas svorio metimas.

Kitas būdas apriboti nesveiką pirkimą maisto prekių parduotuvėje yra sveikas maistas ar užkandis prieš einant apsipirkti. Sotūs žmonės perka mažiau. Tyrimai parodė, kad alkani pirkėjai linkę ieškoti kaloringesnio, nesveiko maisto.

Gerkite daugiau vandens

Geriant pakankamai vandens per dieną, naudinga visai sveikatai ir netgi gali padėti išlaikyti sveiką svorį.

Vienas tyrimas, kuriame dalyvavo daugiau nei 9 500 žmonių, parodė, kad tiems, kurie nebuvo pakankamai hidratuoti, kūno masės indeksai (KMI) buvo didesni ir jie dažniau nutukę nei tinkamai hidratuoti.

Be to, įrodyta, kad žmonės, geriantys vandenį prieš valgį, valgo mažiau kalorijų.

Taip pat skaitykite

Oras vanduo sistema – vienas iš praktiškiausių sprendimų

Šiomis dienomis norint šildytis namu ir kartu vandenį galima atrasti tikrai nemažai skirtingų būdų tą ...