Trečiadienis , 10 rugpjūčio 2022
Pagrindinis / Gyvenimas / Ar dalyvauti šviečiančių žmonių parade? Tikrai taip!

Ar dalyvauti šviečiančių žmonių parade? Tikrai taip!

Nenumaldomai artėja rugpjūčio 27-osios vakaras, kai Vilniaus gatvės pėsčiųjų bulvaras švieste švies nuo šviečiančių žmonių parado. O Saulės laikrodžio aikštėje bus išrinkti bei apdovanoti geriausiai šviečiantis žmogus bei transporto priemonė.

Šviečiančių žmonių parade dalyvauti ir į geriausiai šviečiančių nominacijas pretenduoti gali visi norintys. Svarstai, ar tau sudalyvauti? O gal abejoji, kad tu šviesi ne taip, kaip kiti? Nedvejok ir dalyvauk! Apribojimų aprangai ir šviesoms tiesiog nėra!

hautik Joshi pavyzdys, kaip galima apšviesti transporto priemonę, šiuo atveju, vaikišką vežimėlį.
hautik Joshi pavyzdys, kaip galima apšviesti transporto priemonę, šiuo atveju, vaikišką vežimėlį.

Dalinamės keliomis idėjomis, kaip galima apšviesti save parado metu:

  1. Užsidėti vieną arba daug daugiau atšvaitų – tai puikiai tamsoje šviečianti priemonė.
  2. Išsitepk veidą akrilo dažais ir neonas juos taip padarys matomus arba išsitepk neoniniais dažais ar tiesiog šviesą atspindinčiais dažais.
  3. Laikyk rankoje šviečiančią lazdą.
  4. Apsikarstyk įvairiomis lemputėmis.
  5. Visus pasiūlytus būdus naudok vienu kartu.

Į geriausiai šviečiančios transporto priemonės nominaciją gali pretenduoti visi įrenginiai, pradedant paspirtukais, baigiant didingais automobiliais. Taip paskelbtas video, foto ir fotomantažų konkursas, kurio darbus su šviečiančiais objektais ar subjektais galite siųsti elektroniniu paštu light@naktys.lt iki rugpjūčio 24 dienos, 22 valandos.

Rugpjūčio 27-osios vakarą bus apdovanotas ir šviesiausias žmogus. jau dabar skelbiamas video, foto ir fotomantažų konkursas, kurių darbai su šviečiančiais objektais ar subjektais bus talpinami “Šviečiantis žmogus “ fb paskyroje ir, – neabejojame, kad jų bus begalė. Siųsti galima jau dabar …jau dabar skelbiamas video, foto ir fotomantažų konkursas, kurių darbai su šviečiančiais objektais ar subjektais bus talpinami “Šviečiantis žmogus “ fb paskyroje ir, – neabejojame, kad jų bus begalė. Siųsti galima jau dabar …Kandidatūras šviesiausio žmogaus rinkimams teikti kviečiame elektroniniu paštu light@naktys.lt iki rugpjūčio 22 dienos, 22 valandos. O visi „šviečiantys“ kviečiami registruotis eisenai elektroniniu paštu sviecia@naktys.lt bei rinktis Kaštonų alėjon rugpjūčio 27 dieną 21.00 valandos eisenai.

Taip pat skaitykite

Lengvesnės papuošalų paieškos

Jei norite įsigyti naujų juvelyrinių dirbinių, kurie papildytų jūsų papuošalų kolekciją ir taip pat taptų ...