Sekmadienis , 24 spalio 2021
Pagrindinis / Gyvenimas / Kada reikalingas veido patempimas?

Kada reikalingas veido patempimas?

Daugelis moterų teigia matančios, kaip su amžiumi keičiasi jų oda, ji tampa suglebusi ir nebe tokia elastinga. Specialistai dažnai teigia, jog senėjimo procese oda tempiasi veikiama gravitacijos. Ar tikrai taip yra?

Taip, oda turi savybę pasitempti. Tačiau tai nėra visiškai svarbu, kalbant apie amžiaus pokyčius. Gravitacijos veikiamas odos tempimas tik iš dalie yra odos senėjimo proceso padarinys. Tai, ką mes vadiname odos suglebimu yra odos judėjimo procesas kartu su visais audinio sluoksniais (poodiniu, raumeniniais ir net kaulų deformacija) ir visu šių sluoksnių tūrių sumažėjimas.

Poodinių sluoksnių tūrių sumažėjimas reiškia, kad vaizdžiai tariant oda  neturi ant ko „gulėti“ ir pradeda glebti. Tai labiausiai matoma ant skruostų bei smakro. Mūsų audiniai yra tarsi nepaklusnūs vaikai – jie lėtai ir atsargiai bėga nuo darbų, kuriuos turėtų atlikti. Deja labai dažnai mūsų blogi įpročiai (sėslus gyvenimo būdas, žalingi įpročiai, mankštos trūkumas) šį procesą dar labiau pagreitina.

Veido mankšta gali būti tinkama ir veiksminga tik kaip prevencija, siekiant užkirsti kelią audinių suglebimui, tačiau ką daryti jeigu prevencijai jau per vėlu? Jei pasitikėjimą savimi ženkliai mažina elastingumą ir drėgmę praradusi oda, gilios linijos ir raukšlės veido patempimo operacija gali būti geriausias sprendimas.

Taip pat nėra amžiaus ribos, norint pasitobulinti veidą. Jei žmogaus sveikatos būklė yra gera, tačiau netenkina išvaizda veidrodyje, patempimo operacija padeda pakoreguoti laisvus veido ir kaklo raumenis bei audinius, o taip pat ir papildomus riebalus po smakru.

Veido patempimas yra nuostabi kosmetinė procedūra, nes ją galima lengvai pritaikyti pagal žmogaus poreikius. Nuo visiškai minimalių patobulinimų iki skirtingų sunkumų problemų sprendimo. Paprasčiausias veido patobulinimas gali sumažinti gilių raukšlių atsiradimą ant kaktos, aplink akis, pagerinti linijas tarp nosies ir burnos bei pakelti suglebusius skruostus.

Taip pat skaitykite

Dažai metalui padės prailginti metalinių paviršių tarnavimo laiką

Iki šiol pastebima, kad nemaža dalis vartotojų yra įsitikinę, jog metalo, skirtingai nei medienos, apsaugoti ...