Ketvirtadienis , 24 birželio 2021
Pagrindinis / Verslas / Kaip socialinius tinklus išnaudoti darbuotojų paieškai?

Kaip socialinius tinklus išnaudoti darbuotojų paieškai?

Pastaruoju metu net ir stambios bendrovės didina savo aktyvumą ir žinomumą socialiniuose tinkluose. Šios interneto medijos neabejotinai suteikia naudos bet kokiam verslui. Savo verslo puslapius socialiniuose tinkluose įmonės išnaudoja  verslo prezentacijai, komunikacijai su klientais, įvaizdžio kūrimui ir net reklamai. Socialiniai tinklai taip pat gali puikiai pasitarnauti, kai planuojama darbuotojų paieška. Kaip išnaudoti šį privalumą ir pasiekti kuo geresnių rezultatų? Štai keletas patarimų.

  • Jūsų įmonės puslapis

Pirmiausia, paskelbkite savo verslo puslapyje apie galimybę dalyvauti atrankoje į laisvą darbo vietą. Patalpinkite darbo skelbimą su nurodytais reikalavimais ir lūkesčiais būsimam darbuotojui. Jei jūsų įmonės verslo puslapis pasižymi žaismingais postais, šiuo atveju būkite santūrūs. Juk tai darbuotojų paieška, tad humoras ar postams įprastas nuotaikingumas turėtų būti paliktas nuošaly. Kaip ir pridera darbo skelbimui, nepamirškite paminėti darbo laiko, darbo užmokesčio ir kitų sąlygų bei nurodykite kontaktus, kuriais kreiptis susidomėjusiems kandidatams.

  • Pasidalinimai

Socialiniuose tinkluose yra galimybė dalintis įrašais. Pasinaudojus ja jūsų darbo pasiūlymą pamatys žymiai didesnė auditorija. Nepamirškite, kad šią funkciją turi aktyvinti puslapio administratorius, tad patalpinę darbo skelbimą įmonės puslapyje, nustatykite leidimą dalintis įrašu kitiems vartotojams. Taip pat galite paprašyti pasidalinti įrašu įmonės darbuotojų savo asmeninėse paskyrose. Taip darbuotojų paieška bus daug platesnė, darbo pasiūlymas sulauks daugiau susidomėjimo ir tikriausiai daugiau tinkamų kandidatų.

  • Socialinių tinklų grupės

Jūsų verslo puslapis socialiniuose tinkluose – tai ne vienintelė priemonė, kurios pagalba gali būti atliekama darbuotojų paieška. Socialiniuose tinkluose taip pat yra labai daug grupių, kurios skirtos ieškantiems darbo bei ieškantiems darbuotojų. Darbo pasiūlymą taip pat galite talpinti ir jose. Tiesa, šiuo atveju verta pasidomėti koks grupės lankomumas ir kiek narių yra grupėje. Geresnio rezultato sulauksite, jei darbo skelbimą talpinsite didelio aktyvumo grupėse. Taip pat atsižvelkite į tai, kokio pobūdžio skelbimai vyrauja grupėje ir ieškokite kuo artimesnio savo verslui pasirinkimo. Jei norite, kad darbuotojų paieška socialiniuose tinkluose būtų sėkminga, savo įmonės puslapio aktyvumu rūpinkitės nuolatos. Periodiškai puslapyje talpinama naudinga informacija, bendravimas su klientais bei didelis skaičius narių, sekančių jūsų įmonės puslapį, padidins tikimybę šiuo keliu rasti ir puikių specialistų.

Taip pat skaitykite

Kada reikalingas gydomasis masažas

Masažas geriausiai žinomas kaip atsipalaidavimo ir streso malšinimo būdas. Švelnus raminamasis masažas gali sumažinti stresą, ...