Antradienis , 18 birželio 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Nagų draskyklės katėms: patarimai, kurie palengvins jų pasirinkimą

Nagų draskyklės katėms: patarimai, kurie palengvins jų pasirinkimą

Jei esate katės šeimininkas, jūsų pareiga užtikrinti, kad namuose netrūktų nagų draskyklės katėms. Tačiau išsirinkti geriausią katės draskyklę gali būti nelengva – ypač, jei tai darysite pirmą kartą. Kita vertus, viena iš dažnų klaidų, kurią daro nemaža dalis kačių augintojų, yra katės draskyklės pasirinkimas atsižvelgiant į tai, kas jiems labiausiai patinka, pamirštant apie tai, jog reikėtų atsižvelgti į savo katės poreikius.

Ieškant draskyklės svarbu atsižvelgti į draskyklės aukštį ir jos tvirtumą, medžiagą, iš kurios ji yra pagaminta, vertikalius ir horizontalius paviršius bei pasistengti suteikti savo katei galimybę naudotis daugiau nei viena skirtingo modelio draskykle. Taip užtikrinsite, kad jūsų katė galės patenkinti savo poreikius ir jausis laiminga.

Draskyklės aukštis

Katės draskyklė turi būti pakankamai aukšta, kad katė galėtų pilnai išsitiesti ją draskydama vertikalioje padėtyje. Tai yra labai svarbu jūsų katės fizinei sveikatai ir savijautai. Todėl pasistenkite pasirinkti bent vieną ne žemesnę kaip 44-46 cm aukščio draskyklę, o jei turite galimybę, galite investuoti ir į 60 ar 80 cm aukščio draskyklę.

Katės draskyklės tvirtumas

Ieškant jūsų katei tinkamiausios draskyklės, ypatingai svarbu didelį dėmesį atkreipti į jos tvirtumą. Jei draskyklės stulpelis klibės, galite būti tikri, kad katė juo nesinaudos. Ir tai yra viena iš priežasčių, kodėl katė taip mėgsta jūsų sofą – ji yra stabili. Taigi, katėms jų nagų draskymui reikia nejudančio ir stabilaus objekto.

Be to, jei draskyklė bus nestabili, ji gali būti ir nesaugi, todėl jei bent kartą stulpelis nuvirs, katė gali daugiau prie jo niekuomet nebeprieiti. Siekiant pasirinkti tinkamą draskyklę, būtinai atsižvelkite į draskyklės pagrindą, kuris turi būti sunkus ir tvirtas, tokiu būdu suteikiantis reikiamą stabilumą.

Horizontalūs ir vertikalūs draskymo paviršiai

Jei esate katės šeimininkas, turbūt jau spėjote pastebėti, kad jūsų katė mėgsta draskyti tiek horizontalius, tiek ir vertikalius paviršius. Todėl tuomet, kai ieškote katės draskyklės, turėtumėte pagalvoti tiek apie horizontalias, tiek ir apie vertikalias draskykles.

Kartais tam gali prireikti pasirinkti kelias skirtingas draskykles, o kartais galite atrasti ir vieną kompleksinę katei skirtą draskyklę, kurioje ji turėtų galimybę pasirinkti skirtingus paviršius. Pavyzdžiui, vertikalus draskymui skirtas stulpas turėtų būti padengtas sizaliu, o horizontali draskyklė gali būti iš perdirbto gofruoto kartono, tokiu būdu katei suteikiant galimybę rinktis iš skirtingų tekstūrų.

Kačių draskyklės-nameliai – ir draskymui, ir poilsiui

Kiekviena katė nusipelno savo namuose turėti draskyklę-namelį, kuris kitaip dar vadinamas kačių medžiu. Tai yra labai universalus sprendimas, kuris padeda katei ne tik geriau prižiūrėti savo nagus, tačiau taip pat suteikia galimybę lengviau apžvelgti savo teritoriją, laipioti, žaisti ir ilsėtis.

Draskyklės-nameliai suteikia daugybę vietos draskymui, todėl tai padės apsaugoti jūsų namuose esančius baldus ir kartu suteiks daug džiaugsmo jūsų katei. Galite būti tikri, kad neilgai trukus jūsų pasirinktas kačių medis taps pagrindine jūsų katės būvimo vieta, kurioje ji galės žaisti ir atsipalaiduoti, jausdamasi visiškai saugi.

Parūpinkite skirtingus draskymo paviršius

Katėms patinka skirtingi draskymui tinkantys paviršiai. Tai neleidžia joms nuobodžiauti ir suteikia daugiau smagumo. Todėl būtų naudinga savo katei parūpinti bent kelis skirtingus draskymui skirtus paviršius, pvz., nedidelę draskyklę su stovu, kartoninę draskyklę su kamuoliukais, draskyklę-namelį ir kt. Kai savo katei suteiksite galimybę draskyti skirtingus paviršius ir įvairias medžiagas, galite būti tikri, kad paversite ją laiminga.

Kai šiuolaikinėje rinkoje yra toks didelis nagų draskyklių katėms asortimentas, nėra sudėtinga pasirinkti jūsų katei geriausiai tinkančią draskyklę, kuri pagerins jos gyvenimo kokybę ir užtikrins, kad ji neturėtų kada nuobodžiauti!

Taip pat skaitykite

Gėlės kiekvienai progai: gėlių pasirinkimo vadovas

Gėlės savo spalvomis ir reikšmėmis yra nuostabi emocijų išraiška. Tinkamų gėlių pasirinkimas įvairioms progoms suteikia ...