Antradienis , 18 birželio 2024
Pagrindinis / Verslas / Plastikiniai langai: kaip pasirinkti geriausius?

Plastikiniai langai: kaip pasirinkti geriausius?

Langai yra labai svarbi namo ar buto dalis. Jie užtikrina ne tik tai, kad į namus patektų natūrali saulės šviesa ir šiluma, bet taip pat gali sukurti papildomo jaukumo namams. Žinoma, kartu langai gali būti šilumos praradimo priežastis. Todėl labai svarbu, kad namuose būtų sumontuoti kokybiški ir patikimi plastikiniai langai. Kaip teisingai juos pasirinkti?

Į ką atkreipti dėmesį?

    • Šilumos laidumas. Tai svarbiausias kriterijus, pagal kurį reikėtų rinktis plastikinius langus. Labai svarbu iš anksto pasidomėti, koks gali būti langų šilumos laidumo koeficientas. Analizuodami langus, skirtingus gaminius tarpusavyje lyginkite pagal šį kriterijų, kad galėtumėte pasirinkti geriausią sprendimą. Taip pat labai svarbu žinoti, kad jeigu namuose planuojamos įrengti plastikinės durys, joms taip pat taikomas šis kriterijus. O geriausia, jeigu ir plastikiniai langai, ir durys, bus tokių pačių parametrų.

    • Stiklo paketas. Naujausiuose ir moderniuose pastatuose patariama rinktis trijų stiklų paketus. Tai efektyviau šilumą išlaikantis sprendimas. Dviejų stiklų paketai dažniau sutinkami senesniuose arba žemesnės energetinio efektyvumo klasės pastatuose. Taip pat galvojant apie šilumą svarbu atkreipti dėmesį į paketo storį. Kuo paketas bus storesnis, tuo daugiau šilumos liks patalpoje.

    • Lango profiliai. Lango profiliai taip pat labai svarbu renkantis langus. Nuo jų priklauso langų kokybė. Pavyzdžiui, kuo daugiau kamerų yra lango profiliuose ir kuo jie yra storesni, tuo geriau langai laikys šilumą. Taip pat labai svarbu pasidomėti, kas yra lango profilių gamintojas. Pavyzdžiui rinkoje ypač vertinami vokiški gaminiai.

Ar galite langus sumontuoti patys?

Labai dažnai manoma, kad langų montavimas yra paprastas dalykas. Daug žmonių, keisdami langus savo namuose, galvoja apie tai, jog šiuo darbu gali pasirūpinti patys. Tai padeda sutaupyti, nes nereikia samdyti meistrų.

Deja, labai dažnai tai, kad plastikiniai langai Šiauliuose buvo sumontuoti netinkamai, yra pagrindinė klaida, dėl kurios vėliau tenka susidurti su įvairiais nepatogumais. Pavyzdžiui, netinkamai sumontuoti langai praleidžia šilumą ir tai ima jaustis. Taip pat netinkamai izoliavus langus, aplink juos ims kauptis drėgmė ir susidarys pelėsis. O taip pat dažnai pasitaiko, kad langai nesidarinėja tinkamai dėl montavimo metu padarytų klaidų.

Todėl geriausiai šiuos darbus patikėti profesionalams, kurie greitai ir kokybiškai sumontuos langus. O patikimi langų meistrai Šiauliuose dar ir suteiks garantiją savo darbams.

Taip pat skaitykite

Socialinė atsakomybė versle: kodėl ji svarbi

Socialinė atsakomybė versle, dar vadinama įmonių socialine atsakomybe (ĮSA), reiškia etinius ir moralinius įsipareigojimus, kuriuos ...