Antradienis , 18 birželio 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Sužadėtuvių žiedai: renkantis nepamirškite 3 svarbių dalykų

Sužadėtuvių žiedai: renkantis nepamirškite 3 svarbių dalykų

Kiekvienas puikus pasiūlymas turi tris esminius elementus: tikrą meilę, lemtingąjį klausimą ir įspūdingą sužadėtuvių žiedą. Pirmieji du yra paprasti – suradę žmogų, su kuriuo norite praleisti likusį gyvenimą, tikrai nieko gero, bet žiedas. O žiedas. Kaip savo istoriją ir ateitį, savo atsidavimo gelmes ir beribę meilę sutalpinate į papuošalą? Tai nemenka užduotis, tačiau ją galima padaryti daug lengviau, kai išmoksite kelias paprastas fashiongold.lt specialistų padiktuotas taisykles.

1. Neatspėkite jų žiedo dydžio

Įsivaizduokite situaciją: Jūs priklaupiate ir klausiate savo antros pusės lemtingojo klausimo. Ji sutinka. Užmaunate žiedą jai ant piršto ir staiga pasijaučiate nepatogiai: suprantate, kad nupirkote per mažą ar per didelį žiedą.

Tai dažna klaida ir, tiesą sakant, tai nėra pasaulio pabaiga. Tačiau jei esate toks, kuris ištisus mėnesius planuoja tobulą pasiūlymą, verta išsiaiškinti visas smulkmenas. Jei galite rasti žiedą, kuris jau tinka jūsų mylimojo bevardžiui pirštui (užuomina: palaukite, kol jis užmigs, ir greitai atlikite su juvelyriniais dirbiniais susijusį šnipinėjimą), peržiūrėkite internetinį dydžių vadovą arba nuneškite jį juvelyrikos specialistui, kuris galės tiksliai nustatyti, kokio dydžio jums reikia.

2. Nespręskite vieni.

Svarbiausias dalykas, kurį reikia atsiminti perkant sužadėtuvių ar kitą svarbų žiedą, tai asmuo, kuriam jį perkate. Jokio spaudimo, bet jei viskas klostysis pagal planą, jie jį nešios visą likusį gyvenimą, todėl turite būti tikri, kad jie tai mylės amžinai.

Patikimiausias būdas tuo įsitikinti yra kartu eiti apsipirkti. Jei jus atbaido akivaizdus trūkumas – sugadinti staigmeną, apsvarstykite galimybę paprašyti patikimo draugo ar šeimos nario patarimo. Nėra tokio dalyko kaip per daug antrųjų nuomonių – tiesiog įsitikinkite, kad pasirinkote žmogų, kuris išsaugos paslaptį tol, kol sulenksite kelius.

3. Žinokite kelias svarbias brangakmenių savybes.

Fashiongold.lt  ir kitur deimantai matuojami keturiomis skalėmis: spalvos, skaidrumo, karatų ir pjūvio. Paprastai tariant, bespalviai deimantai su mažais intarpais ar trūkumais (t. y. geresnio aiškumo) yra vertinami aukščiau už visus kitus, todėl yra brangesni. Panašiai daugiau karatų, kurie reiškia sunkesnį (nors ne visada didesnį) akmenį, reiškia ir didesnę jo kainą.

Taip pat skaitykite

Buhalterinės apskaitos paslaugų ir buhalterinių mokymų vadovams nauda

Dinamiškoje verslo aplinkoje efektyvus finansų valdymas yra svarbiausias sėkmės veiksnys. Apskaitos vaidmens neįmanoma pervertinti – ...