Trečiadienis , 21 spalio 2020
Pagrindinis / Verslas / Patogiausias būdas krovinius vežti į Švediją

Patogiausias būdas krovinius vežti į Švediją

keltas

Krovinių gabenimas Skandinavijos šalių kryptimis, o tarp jų ir į Švediją, iš Lietuvos ir atvirkščiai yra itin populiarus. Šiomis kryptimis tiek pilni, tiek daliniai kroviniai keliauja nuolatos. Dėl esamos patogios geografinės padėties į Švediją ir iš jos pats populiariausias krovinių transportavimo būdas yra sausumos keliais https://ingstad.lt/logistikos-paslaugos/kroviniu-pervezimas-keliais-ftl-ltl/kroviniu-gabenimas-keliais-is-i-svedija/.

Tiesa, priklausomai nuo to, kurioje Švedijos dalyje vyksta krovinio pakrovimas ar iškrovimas, gali būti pasirenkamas tiesioginis keltas iš arba į Lietuvos Klaipėdos jūrų uostą arba tranzitu per Latviją. Latvijoje taip pat atsižvelgiama į tai, kuris jūrų uostas yra parankesnis, o krovinių pervežimas keltu gali būti vykdomas per skirtingus šios šalies jūrų uostus.

Krovinių gabenimas į Skandinavijos šalis kelių transportu yra itin pasiteisinantis, kadangi tam yra labai palankios sąlygos. Neskaitant to, kad atstumas tarp šalių pakankamai didelis, tačiau didžioji dalis šios distancijos įveikiama keltu. O pasirinkus patogiausią maršrutą ir arčiausiai nuo galutinio tikslo nutolusį jūrų uostą, sausuma įveikti reikia ne tiek ir daug.

Krovinių gabenimas sausumos keliais pasižymi dideliu lankstumu ir manevringumu. Tinkamai ir laiku sureagavus į nenumatytas situacijas keliuose, galima labai greitai jas išspręsti, pasirinkus alternatyvius kelius. Žinoma, išskyrus tuos atvejus, kuomet sutrinka keltų grafikas dėl meteorologinių oro sąlygų. Tačiau neskaitant tokių ir panašių sutrikimų, galima labai tiksliai pristatyti krovinius.

Be to, galimas bet kokio tipo tiek pilnų, tiek dalinių krovinių gabenimas: skubūs, itin dideli ir negabaritiniai pervežimai, pavojingi kroviniai, gyvūnų pervežimas ir kt. Taip pat ir temperatūrinio režimo reikalaujantys produktai ar farmaciniai preparatai su tam specialiai pritaikytu transportu. Visais atvejais šiuo būdu gabenami kroviniai pristatomi „nuo durų iki durų“, kas yra patogu ir pakankamai greita.

Taip pat skaitykite

Saulės energetika Europos Sąjungoje

Europos sąjungos šalys turi didelių ambicijų dėl atsinaujinančių energijos šaltinių. Planuojama, kad 2050 metais Europa ...