Trečiadienis , 1 vasario 2023
Pagrindinis / Verslas / Personalizuotos piniginės, ką išgraviruoti?

Personalizuotos piniginės, ką išgraviruoti?

                 Piniginė yra tobulas asmeninio pritaikymo daiktas. Tai tik tavo ir visada su tavimi. Jei jūsų piniginė pagaminta iš aukštos kokybės pilno grūdėtumo odos, turėsite ją daugelį metų. Kadangi jūs tikrai prisirišate prie savo naujos piniginės, laikas aptarti personalizavimą. Žinome, kad  klientai yra linkę šiek tiek susižavėti savo odiniais gaminiais. Taigi, priimkime tai. Šis vadovas yra apie unikalius asmeninius prisilietimus, dėl kurių jūsų piniginė yra ypatinga ir unikali jūsų. Patina, griežtai tariant, yra blizgesys. Žinoma, tai daug daugiau. Naudojant ir bėgant laikui odos gabalas sukuria patiną. Nuo nuolatinio prisilietimo, nusidėvėjimo, elementų poveikio ir ant mūsų odos esančių aliejų, odos paviršius pradeda keistis. Atsiranda nedideli įbrėžimai ir įbrėžimai, o spalvos sūkuriuoja viduje ir aplink. Šviesesnio ir tamsesnio atspalvio sritys sudaro mišrų kratinį. Galiausiai jūsų odos gabalėlyje yra visa vizualizuota istorija. Tai tarsi impresionistinis saulėlydis, kurį lėtai piešiate pirštu kiekvieną kartą, kai paliečiate piniginę.

                Visų pirma, piniginėje yra daug odos, įskaitant du didelius plokščius paviršius. Tai du tušti lapeliai patinos magijai. Dvi norinčios drobės, paruoštos kai kuriems meno kūriniams. Laikui bėgant atsirandanti patina yra nuolatinio piniginės lietimo ir trinties rezultatas. Kiekvienas nedidelis atsitiktinis suspaudimas ir trynimas lėtai stumia patinavimo procesą. Kad būtų įmanoma turtinga ir daugiasluoksnė patina, odos gaminiai turi būti pagaminti taip, kad jie tarnautų. Įtrynus aliejų į odą, galima suminkštinti naują medžiagą ir išryškinti jos blizgesį. Jis taip pat gali šiek tiek patamsinti spalvą. Jei norite naudoti aliejų, pirmiausia atlikite papildomus tyrimus, kad įsitikintumėte, jog dirbate produktyviai. Norėdami išlaikyti gerą odinės piniginės būklę, taip pat rekomenduojame retkarčiais apdoroti odos valikliu. Aukštos kokybės valiklis ištraukia nešvarumus, dulkes ir riebalus iš odos paviršiaus įtrūkimų. Odiniai balzamai ir kremai taip pat gali būti naudojami odos sandarinimui, suteikiant apsaugą nuo elementų. Daugiau informacijos skaitykite internetiniuose puslapiuose.

Taip pat skaitykite

Sužadėtuvių žiedai: renkantis nepamirškite 3 svarbių dalykų

Kiekvienas puikus pasiūlymas turi tris esminius elementus: tikrą meilę, lemtingąjį klausimą ir įspūdingą sužadėtuvių žiedą. ...