Sekmadienis , 21 liepos 2024
Pagrindinis / Renginiai / Šeši pamąstymai apie renginius

Šeši pamąstymai apie renginius

renginiai

Kalbėsime apie renginius. Tai jau supratote iš antraštės. Tačiau nežinote, kokie gi tie šeši pamąstymai. Pradėkime… nuo pradžių.

Pamąstymas Nr. 1

Kiekvienas renginys paprastai yra poilsio, atostogų simbolis. Bent trumpai atsiribojama nuo darbo, pabūnama kitoje erdvėje, atsipučiama nuo reikalų. Jei tai dainos, klausomasi su malonumu. Jei tai spektaklis, gilinamasi į siužetą. Nutolstama nuo rūpesčių.

Pamąstymas Nr. 2

Labai daug žanrų, skirtingų temų… Nevienodos bilietų kainos… Skirtinga trukmė… Tai anaiptol ne viskas, ką galima pasakyti apie įvairovę. O ji priklauso ir nuo žmonių lūkesčių, ir nuo tų asmenų, kurie yra už kadro (nuo rengėjų).

Pamąstymas Nr. 3

Ar svarbi bilieto kaina? Viena vertus, netgi labai. Pavyzdžiui, nusprendžiama, kiek lėšų šeimoje bus skiriama, ir laikomasi šio plano. Kita vertus, ne visada kaina lemia pasirinkimą. Tarkime, jei sužinote, kad iš užsienio atvyks jūsų mėgstamiausias dainininkas, yra didelė tikimybė, kad įsigysite brangų bilietą, gal net specialiai taupysite šiam reikalui.

Pamąstymas Nr. 4

Renginys – tai kultūra. Gal ir ne kiekvienu atveju įmanoma dėti lygybės ženklą tarp šių dviejų dalykų, tačiau dažniausiai šitokia yra tiesa. Kiekvienas iš mūsų nori, kaip sakoma, pasikultūrinti. Ne apie buitį galvoti, ne apie gendantį automobilį ar suplyšusius batus, o apie tai, kas kultūringa, kas įkvepia, kas suteikia peno naujiems apmąstymams.

Pamąstymas Nr. 5

O kaipgi vieta? Ar ji aktuali, jei renkatės koncertą, spektaklį ar festivalį? Ir taip, ir ne. Gal nesinorės vykti tūkstančius kilometrų, tačiau kartais įmanoma sau leisti ir į kitą miestą nuvažiuoti dėl įdomaus dalyko.

Kiekviena vieta tampa užburianti pasitelkus kokybišką ir modernią videotechniką. Tai gali patvirtinti ir Videoprojektai.lt. Štai ieškantiems LED ekranų verta užsukti į https://www.videoprojektai.lt/led-ekranai/. Efektyviausi sprendimai – ne iš piršto laužtas teiginys, o privalumai, kuriuos siūlo profesionalų komanda.

Kaip matote, ši tema yra įdomi, joje gausu skirtumų. Čia daug aspektų, kurie neatsiejami nei nuo įvairių atlikėjų pasirodymų, nei nuo žiūrovų lūkesčių. O lūkesčiai, beje, nuolat auga. Tad ir organizatoriams tenka pasistengti, padirbėti iš peties.

Pamąstymas Nr. 6

Visiems neįtiksi. Ar tikrai? Yra toks posakis, jis sutinkamas dažnokai. Ir bent kai kuriose situacijose labai tikslus. Tačiau organizatoriai, vedėjai ir atlikėjai tikrai deda pastangas, kad įtiktų savo klausytojams, žiūrovams, gerbėjams.

Tikėtina, kad šios eilutės gražiau atrodytų, jei būtų ir septintas punktas. Juk 7 – laimingas skaičius. Šiaip jau tų punktų pavyktų rasti ir dar daugiau. Bet ne veltui postringaujama, kad gero po truputį. Beje, koncertai – tarsi išimtis iš taisyklės, nes pasitaiko ir netrumpų (tad… gero NE po truputį?..).

Taip pat skaitykite

Chaimo Frenkelio vila

KOVO 11-ĄJĄ – LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENOS IR „AUŠROS“ MUZIEJAUS 94-ŲJŲ ĮKŪRIMO METINIŲ MINĖJIMAS

Šių metų kovo 11 dieną, šeštadienį, 14.00 valandą Chaimo Frenkelio viloje (Vilniaus g. 74, Šiauliai) ...