Šeštadienis , 27 lapkričio 2021
Pagrindinis / Verslas / Socialinių tinklų administravimas – svarbi paslauga

Socialinių tinklų administravimas – svarbi paslauga

socialiniai tinklai

Viena iš sparčiausiai populiarėjančių paslaugų verslui yra socialinių tinklų administravimas. Kokia tai paslauga ir kam ji reikalinga? Apie tai papasakojo reklamos agentūros Taurus Media vadovas Mantas.

Socialinių tinklų administravimas – paslaugos esmė

Interneto rinkodara be socialinių tinklų nelabai įsivaizduojama. Tiesiog kiekvienas verslas turi ten būti. Galbūt prisistatymas socialiniuose tinkluose yra labai kuklus ir apsiribojama tik 2-3 socialiniais tinklais, tačiau nuolatinis dalyvavimas būtinas.

Socialinių tinklų administratorius atlieka šiuos darbus:

  • Kas dieną analizuoja jau paskelbtų įrašų statistiką ir įtraukiamumą (komentarus, „patiktukus“, pasidalinimus, auditoriją ir t.t.)
  • Paruošia turinį socialiniams tinklams – nuotraukas, vaizdo klipus, tekstus.
  • Suplanuoja turinio publikavimą tam tikromis datomis, tam tikru laiku;
  • Koordinuoja visas vykstančias kampanijas, prižiūri, kad įrašai būtų paskelbti tvarkingai, informacija aiškiai matoma, nuorodos aktyvios ir t.t.
  • Bendrauja komentaruose su sekėjais viešai.
  • Bendrauja su sekėjais per susirašinėjimo programas.

Iš pirmo žvilgsnio tai atrodo gana paprasta, tačiau viskas kainuoja laiko. Jei dirbama su trimis socialiniais tinklais Facebook, Instagram ir LinkedIN, šie darbai užima apie valandą per dieną.

Kam reikalingas socialinių tinklų administravimas

Tik valandą per dieną? Taip, o tai yra 5 valandos per savaitę arba 20 valandų per mėnesį. Teisingai, per mėnesį vienas darbuotojas turi dirbti beveik tris dienas tik su socialiniais tinklais. Priešingu atveju, socialinių tinklų nauda bus abejotina, o sugaišto laiko niekas nekompensuos.

Jei ketinama patikėti socialinių tinklų administravimą kažkam iš savų darbuotojų, reiktų pasvarstyti, ar tikrai apsimoka iš žmogaus atimti net tris darbo dienas tiesioginio darbo ir paskirti administruoti socialinius tinklus.

Nesudėtinga paskaičiuoti, ir kiek kainuoja toks darbas. Vidutiniškai darbuotojo valanda kainuoja 30-50 eurų, taigi per mėnesį tokio darbuotojo išlaikymas atsieina 600-1000 eurų.

Dėl to verta paieškoti, kas profesionaliai atlieka socialinių tinklų administravimo paslaugas. Neabejotinai, kaina nebus tokia didelė.

Kodėl?

Paaiškinimas labai paprastas – profesionalas viską daro automatizuotai, be to turi išdirbęs tam tikrus efektyvius procesus, kurie padeda optimizuoti darbą. Taip jis skirs ne valandą, o 30 minučių ar net dar mažiau.

Kita priežastis – turinio kūrimas. Bene daugiausiai laiko ir pastangų atima turinio socialiniams tinklams kūrimas. Profesionalai dirba su profesionaliais turinio kūrėjais ir gali kokybišką turinį paruošti itin greitai ir profesionaliai. Be to, visada yra pasirinkimas iš kelių kūrėjų, kurių kaina priimtiniausia.

Socialinių tinklų administravimo paslaugos reikia praktiškai visiems verslams, aktyviai ieškantiems naujų klientų. Kartais verslai dar neturi savo internetinio puslapio, tačiau jau iš karto aktyviai dirba socialiniuose tinkluose.

Taip pat skaitykite

Oras vanduo sistema – vienas iš praktiškiausių sprendimų

Šiomis dienomis norint šildytis namu ir kartu vandenį galima atrasti tikrai nemažai skirtingų būdų tą ...