Sekmadienis , 25 vasario 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Vasaros pradžia su kompiuterinių žaidimų ir animacijos herojais Račetu ir Klanku!

Vasaros pradžia su kompiuterinių žaidimų ir animacijos herojais Račetu ir Klanku!

Nuo šių metų birželio 17 dienos Lietuvos kino teatruose vaikai ir, galbūt, jų tėveliai jau galės sutikti savo mėgiamus fantastinius kompiuterinių žaidimų herojus – lombaksą Račetą ir robotuką Klanką – animacijoje „Račetas ir Klankas“. Du draugai kovos už mažytės atkampiausios Tenemulės planetos Solana galaktikoje išsaugojimą, padedami būrio visatos taikdarių – galaktikos reindžerių. Taip vasaros pradžia žada daug smagių, ryškių nuotykių 2D ir 3D formatais.

Šių metų balandžio pabaigoje JAV-Kanados kūrėjų komanda pagaliau išleido pirmosios „Račeto ir Klanko“ videožaidimų platformos pagrindu sukurtą filmą. Buvo paimti žaidimų pirmųjų serijų scenarijus ir veikėjai, originalius animacinius herojus įgarsino keletas tų pačių gerai žinomų aktorių – Jamesas Arnoldas Tayloras (Obi-Vanas iš „Žvaigždžių karų), Paulas Giamatti (blogiukas Aleksejus iš „Nepaprastas žmogus-voras 2“), Johnas Goodmanas (tėtis Fredas iš Flintstounų šeimynėlės) ir net Sylvester Stallone. Lietuviškai animaciją įgarsino jau gerai atpažįstamo balso savininkai aktoriai Simonas Storpirštis (Račetas), Žilvinas Ramanauskas (Klankas), Jurgis Damaševičius (Kvarkas), Algirdas Dainavičius (Drekas), Edita Zizaitė (Kora) ir kiti.

„Račetas ir Klankas“
„Račetas ir Klankas“

Animacijos „Račetas ir Klankas“ veiksmo ašyje sprendžiami ir esminiai vaiko, paauglio gyvenime dalykai: draugystė, pasitikėjimas vienas kitu, pasitikėjimas savo komanda, lyderio atsakomybė. Vaikams primenama, kad draugystė – visada laimi, kad labai svarbu yra nugalėti savo viduje giliai tūnantį egoistišką savimylą kapitoną Kvarką, ir kad kiekvienas viduje turime po mažytį išmintingą robotuką – sąžinės balsą, kurio irgi verta paklausyti. Tada net ir didžiausias blogis gali būti nugalėtas, „deplanetizacija“ sustabdyta, o tvarka galaktikoje atstatyta.

Filmo anonsas:

„Garsų pasaulio įrašai“ informacija

Taip pat skaitykite

Dantų implantų pranašumai: šypsenos ir burnos sveikatos atkūrimas

Dantų implantavimas Vilniuje Domus Dentes klinikoje iš esmės pakeitė odontologijos sritį, siūlant nuolatinį ir veiksmingą ...